Poznaj bliżej naszą firmę

Zespół
zawodowców

Nasz team to osoby, których pasją jest tworzenie nowego Internetu. Doświadczenie budowane przez lata pracy w branży wykreowało nas na prawdziwych profesjonalistów. Chcemy byś również Ty wraz ze swoją firmą mógł zaistnieć w sieci dzięki nam. Jesteśmy grupą osób z dużym zaangażowaniem i wielu innowacyjnych pomysłach.

Od wykonania strony po marketing cyfrowy czyli wszystko czego potrzebujesz.

Otwierając własną działalność musisz koniecznie pomyśleć o zaistnieniu w sieci. Może być to strona tak zwana ,,wizytówka”, ale i również rozszerzona na skale dużych udogodnień jak generowanie ankiet, konwersowanie z klientami przez chat czy wytypowania modułu zakupowego. Posiadamy wiele funkcji, których zastosowanie ułatwi oraz zwiększy znacząco Twoją sprzedaż.Jednak nasze dokonania się na tym nie kończą. Chcemy byś osiągnął jak najwięcej wyników na Twojej stronie internetowej dlatego jesteśmy w stanie ją również pozycjonować. Pozycjonowanie internetowe to szereg działań, którego celem jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Po przez korzystanie z takich usług zwiększamy znacznie naszą widoczność w sieci. Bo nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa, bez osób odwiedzających nie spełnia głównego celu, czym jest sprzedaż.

Jako firma zajmująca się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych staramy się jak najlepiej doradzić każdemu naszemu klientowi. Które działanie powinno zostać przeprowadzone tak by osiągnąć jak największy wynik. Ponieważ my się na tym naprawdę znamy. W celu dokonania wszelkich ustaleń zapraszamy do kontaktu.

Nowości z naszej firmy

23-03-2020

Czym jest pozycjonowanie stron internetowych?

W tym artykule nakreślimy na czym polega optymalizacja stron internetowych oraz w jaki sposób zastosować marketing cyfrowy tak by był satysfakcjonujący.

04-05-2020

Co jest modne? Zastosowanie Google Trends.

Opiszemy w tym artykule jak wyszukiwać najbardziej popularne frazy w sieci.

02-07-2020

Jak założyć dobrą stronę internetową Twojej firmy?

W tym artykule opiszemy informacje na co zwracać szczególną uwagę przy zakładaniu strony Internetowej Twojej działalności. Jakie funkcję będą zbędne oraz jakie techniki zastosować by ułatwić oraz prawdopodobnie zwiększyć sprzedaż w sieci.

17-08-2020

Jak długo czeka się na efekty pozycjonowania stron Internetowych?

W tym artykule opiszemy po jakim czasie można się spodziewać efektu zatrudnionych przez nas pozycjonerów.