Strona internetowa w abonamencie

Strona internetowa na abonament to genialne rozwiązanie dla nowych firm i osób, które dopiero rozkręcają swój biznes w sieci tak jak i również dla tych co już posiadają nie małe doświadczenie.

Jak to wygląda? Wykonujemy stronę internetową według wcześniej ustalonych oraz zatwierdzonych wytycznych z bieżącą obsługą oraz możliwością pozycjonowania strony. Tą usługę opłacasz w formie miesięcznego abonamentu.

Nie musisz dysponować dużym budżetem startowym aby móc zaistnieć w sieci.

Zapewniamy pełną pomoc w zakresie kompleksowego przygotowania strony i czynnymi działaniami pozycjonującymi.

Korzystny model rozliczeń sprawia, że nie ponosisz wysokich jednorazowych kosztów początkowych, a wyłącznie comiesięczne raty abonamentowe.

Strona internetowa jest ważnym elementem każdej firmy w dzisiejszych czasach. Niezależnie czy zajmujesz się sprzedażą kruszywa czy też posiadasz swój salon fryzjerski, powinieneś pomyśleć o zaistnieniu w internecie.

Tym sposobem nie tylko poszerzysz swoje zasięgi ale i również będziesz mógł przedstawić swój produkt lub usługę większej ilości potencjalnym klientom co z pewnością przeniesie się na pomnożenie sprzedaży.

Strona internetowa, która jest zrobiona dobrze, jak i również szata graficzna, która wzbudza zainteresowanie potencjalnych Klientów jest zdecydowanie bardziej reflektowana.

Jednak nie zapominajmy o głównym jej celu. Skupmy się na tym co chcesz przekazać swojemu przyszłemu Klientowi. Strona zatem powinna być prosta i prowadzić do celu, jaki przed nią stawiasz. Prosta nie oznacza brzydka. Prosta znaczy czysta, uporządkowana i czytelna.

A jaki powinien być jej cel? Jest nim sprzedaż, sprowokowanie do kontaktu, działania, które przybliżą Cię do zwiększenia zysków w firmie.

Lepsze rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy

Każdy przedsiębiorca chce zwiększyć swoje zyski, ale nie każdego na to stać.

My umożliwiamy Wam przedsiębiorcą do nabrania wiatru w żagle. Nam nie zależy na zrobieniu kolejnej strony internetowej a satysfakcji Klienta, aby mógł z pełnym zadowoleniem polecać nas swoim znajomym.

Nie musisz wydawać całej kwoty od razu, zapłać za stronę internetową ratalnie w formie miesięcznego abonamentu.

Ta oferta może się okazać strzałem w dziesiątkę.

Oferty, które przygotowujemy w rozliczeniu abonamentowym są sporządzane na okres 12 miesięcy lub 24 miesięcy. Ale jeżeli potrzebujesz aby oferta została przygotowana na inny okres czasu, nie ma najmniejszego problemu.

Jesteśmy elastyczni i chętni do współpracy. Przedstaw nam swoje potrzeby, a my spróbujemy im sprostać.

Rusz z kopyta ze swoją stroną internetową i skorzystaj z usługi na abonament. Nie tylko pomoże Ci to nabrać płynności finansowej, ale również wygeneruje comiesięczne koszty, które są przeważnie szukane, zwłaszcza na koniec miesiąca.

Wiele firm posiłkuje się kredytami, które później musi spłacać co miesiąc i to z niemałymi odsetkami. Może lepiej uniknąć odsetek i kredytów na rzecz comiesięcznych płatności za usługi IT.

Nawet jeżeli masz odłożoną kwotę i możesz w całości pokryć koszty wiążące się z utworzeniem oraz pozycjonowaniem strony internetowej, to zapewne jest lepszym rozwiązaniem.

Wybranie mniejszych comiesięcznych rat abonamentowych niż wykładanie całej sumy jednorazowo co w niektórych firmach może spowodować nawet zator finansowy.

Strona internetowa, pierwszy krok do lepszego biznesu

Swoje działania rozpoczynamy od zapoznania się z oczekiwaniami Klienta oraz rozpoznaniem konkurencji.

W tym celu zachęcamy do wypełnienia formularza który znajduje się > TUTAJ.

W formularzu znajdują się pytania, które pozwolą nam zapoznać się z Twoją firmą oraz dopasować konkretną ofertę do Twoich wymagań.

Naturalnie każda firma jest inna i potrzebuje innych rozwiązań, dlatego też skontaktujemy się z Tobą telefonicznie aby móc wspólnie ustalić najlepszy złoty środek.

Nie należy zapominać, że posiadanie strony internetowej to jedno, a posiadanie profesjonalnej strony, która zarabia to drugie.

Dlatego tak ważne jest by strona łączyła ze sobą przejrzystą formę i przemyślane treści z nowoczesnym designem oraz łatwością obsługi. Skupiamy się na realizacji celów biznesowych.

Co posiadają nasze strony internetowe na abonament?

  • Responsywna strona internetowa

Minęły czasy, kiedy strony internetowe oglądało się wyłącznie na komputerach stacjonarnych. Ilość urządzeń mobilnych, tabletów i smartfonów jest coraz większa. Strona powinna być dostępna i możliwa do przejrzenia na każdym dostępnym urządzeniu.

Wygodne przeglądanie stron na urządzeniach mobilnych to dziś podstawia. Mimo dostępu do komputera aż 77% osób woli wyszukać potrzebnych informacji na smartfonie.

Pozwólmy Twojemu potencjalnego Klientowi przejrzeć ofertę z każdego możliwego odbiornika.

Responsywne strony i sklepy internetowe są wyświetlane wyżej w wynikach wyszukiwarki Google niż te, które są niedostosowane do urządzeń mobilnych.

Strony internetowe, które wykonujemy są responsywne, można je otworzyć na smartfonie, tablecie, laptopie oraz komputerze stacjonarnym, wyglądają one dobrze i są czytelne niezależnie od odbiornika.

Wyświetlane na ekranie treści skalują się tak, aby były wygodne do odczytania dla użytkownika.

  • Autorskie oprogramowanie strony www

Budowane przez nas strony internetowe, są pisane przez programistów od podstaw.

Co to oznacza? Kod źródłowy nie jest otwarty, a wyłącznie wykorzystywany podczas tworzenia nowej strony www dla naszych Klientów. Jest pisany w najnowszym języku programowania z nastawieniem na bezpieczeństwo strony internetowej.

Wszystkie moduły i funkcję są dopasowane pod wymagania Klienta. Nad tymi czynnikami rzetelnie pracuje nasz profesjonalny zespół, który wdroży oraz zaprogramuje zaakceptowany projekt, wykonany według Twoich potrzeb.

Każda przez nas utworzona strona internetowa posiada również zaawansowany i autorski CMS, który jest dostosowywany w zależności od potrzeb Klienta. Za pomocą CMS-u w panelu administracyjnym możemy własnoręcznie edytować treści, grafiki, zdjęcia, filmy, a nawet całe podstrony i działy.

Nie musisz się zgłaszać do nikogo aby aktualizować swoją ofertę na stronie, jest to dużo prostsze w obsłudze niż wysłanie maila.

Dzięki temu, że skrypt jest mocno zoptymalizowany, strona internetowa jest szybsza co ułatwia wprowadzenie jej na wysokie pozycje w wyszukiwarce stron.

  • Bezpieczeństwo strony internetowej

Czy istnieje coś takiego jak bezpieczna strona internetowa? Stuprocentowej pewności nie mamy, że dana witryna jest odporna na wszelkie ataki, nie ma i zapewne nie będzie nigdy.

Jednak możemy uczynić dość sporo kroków ku temu, by zwiększyć stan bezpieczeństwa strony internetowej. Ataki na stronie to gwarantowana utrata potencjalnych Klientów, którzy nie tylko nie wejdą na stronę, w obawie przed wirusem, ale również nie wrócą ponownie.

Zadbaliśmy o najnowsze standardy bezpieczeństwa abyś nie musiał się obawiać o efektywność swojej strony internetowej.

Również na bieżąco aktualizujemy oprogramowanie oraz skrypt jak i również kontrolujemy ruch, takie działania skutecznie ochronią Twoją stronę internetową.

Zwiększenie ruchu na stronie internetowej, czyli jak skutecznie pozycjonować

Postaw na wysoką pozycję w sieci. Z łatwością można stworzyć stronę internetową, która jest efektowna, nasze działania sprawiają, że jest ona efektywna.

Zwiększymy wspólnie Twoją widoczność w wynikach wyszukiwania pod wybranymi frazami kluczowymi. Działania te polegają na optymalizacji wszystkich elementów witryny oraz budowania zaplecza link building.

Chcemy wspierać Twój rozwój w sieci, dlatego też wykonujemy szereg marketingowych działań mających na celu uzyskania możliwie najwyższej pozycji w naturalnych wynikach wyszukiwarki Google, jest to bezpieczne i długotrwale działanie.

Pomożemy Ci przedstawić Twoją ofertę większej ilości potencjalnych Klientów.

Rozwiń swój biznes w sieci – strony na abonament

Model abonamentowy jest prosty i oszczędny. Stawiając na stronę w rozliczeniu abonamentowym oszczędzasz nie tylko swój czas ale i również pieniądze.

Jest to idealne rozwiązanie dla każdego przedsiębiorcy, który chce przenieść swój biznes do sieci. Nie obciążając swoich dotychczasowych inwestycji możesz pozwolić sobie na prowadzenie firmy w sposób nowoczesny i w pełni funkcjonalny.

Opłata za abonament jest niska i stała, a w niej są zawarte wszystkie potrzebne usługi, które pomogą zwiększyć Twoją sprzedaż w internecie.

Nie musisz inwestować jednorazowo większych środków w projekt i realizację strony jak i również w pozycjonowanie. Wszystkie te opłaty są zawarte w abonamencie.

Co więcej pierwszą opłatę za abonament wykonujesz dopiero po utworzeniu strony internetowej.

Co to dla Ciebie oznacza? Rozpoczynasz opłatę abonamentu w momencie gdy Twoja strona internetowa jest już gotowa.

Nie wykonujesz opłat za stronę internetową, której nie masz, a za skończoną stronę, która jest sprawna oraz przyszykowana do realizacji Twoich celów biznesowych.

Zacznij zarabiać nie ponosząc dużych kosztów, a wyłącznie comiesięczne wygodne opłaty na jasnych zasadach.