Nasza firma

Zespół
zawodowców

Nasz team to osoby, których pasją jest tworzenie nowego Internetu. Doświadczenie budowane przez lata pracy w branży wykreowało nas na prawdziwych profesjonalistów. Chcemy byś również Ty wraz ze swoją firmą mógł zaistnieć w sieci dzięki naszym usługom. Jesteśmy grupą osób z dużym zaangażowaniem i wielu innowacyjnych pomysłach.

Od wykonania strony po marketing cyfrowy czyli wszystko czego potrzebujesz.

Otwierając własną działalność musisz koniecznie pomyśleć o zaistnieniu w sieci. Może być to strona tak zwana ,,wizytówka”, ale i również rozszerzona na skale dużych udogodnień jak generowanie ankiet, konwersowanie z klientami przez chat czy utworzenia modułu zakupowego. Posiadamy wiele funkcji, których zastosowanie ułatwi oraz zwiększy znacząco Twoją sprzedaż.Jednak nasze dokonania się na tym nie kończą. Chcemy byś osiągnął jak najwięcej wyników na Twojej stronie internetowej dlatego jesteśmy w stanie ją również pozycjonować. Pozycjonowanie internetowe to szereg działań, którego celem jest osiągnięcie wysokiej pozycji w wyszukiwarce Google. Po przez korzystanie z takich usług zwiększamy znacznie naszą widoczność w sieci. Bo nawet najlepiej zaprojektowana strona internetowa, bez osób odwiedzających nie spełnia głównego celu, czym jest sprzedaż.

Jako firma zajmująca się tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron internetowych staramy się jak najlepiej doradzić każdemu naszemu klientowi. Które działanie powinno zostać przeprowadzone tak by osiągnąć jak największy wynik. Ponieważ my się na tym naprawdę znamy. W celu dokonania wszelkich ustaleń zapraszamy do kontaktu.

Nowości z naszej firmy

Oct 19, 2022
Jak zwiększyć rozpoznawalność swojej marki w internecie?
Zwiększenie rozpoznawalności swojej marki w internecie gwarantuje wzrost sprzedaży. Sprawdź jak to zrobić.
Nov 18, 2021
Pozycjonowanie, czyli jak osiągnąć wysoką pozycję w wynikach wyszukiwania
Poznaj kilka sposobów na podniesienie widoczności swojej witryny w wyszukiwarce Google. Jest to nieodłączny element zaistnienia w sieci. Profil linków i treść to dwa najważniejsze czynniki wpływające na pozycję strony.
Nov 15, 2021
Dlaczego nie warto zakładać strony internetowej dla firmy?
Tworzenie strony internetowej dla firmy nie zawsze jest najlepszym rozwiązaniem. Jeżeli chcemy posiadać stronę, która będzie wizytówką naszej działalności, powinniśmy pomyśleć o tym w jaki sposób wykonać taką stronę oraz jaki marketing cyfrowy będzie miał najlepszą skuteczność. Sama strona nie nada nam wyników sprzedaży, a tym bardziej wykonana tanim kosztem nie będzie dobrą reklamą.
Aug 30, 2021
E-biznes. Czyli jak przenieść firmę do internetu?
Nadeszły czasy kiedy większość zakupów wykonuje się przez witryny internetowe. Przenieś swój biznes stacjonarny do świata wirtualnego, to właśnie tam większość użytkowników sięga opinii lub poleceń. Wybuduj kanał również do Twojego e-biznesu.